לעבור השתלת שיער בחו"ל ולהרגיש בבית - בית החולים היהודי בטורקיה

השתלת שיער בבית החולים היהודי בטורקיה

ישראלים מבינים את החיסכון האדיר של השתלת שיער בטורקיה אבל לא מרגישים בנוח לעשות את זה במקום לא מוכר ופשוט מוותרים על התהליך. חברת דיזנהאוז מדיקל פותרת את הבעיה ומאפשרת שילוב של חברת תיירות גדולה ומוכרת עם בית חולים יהודי בטורקיה והכל במחירים הטובים ביותר שתמצאו.

כל מי שבדק על השתלת שיער בטורקיה כבר מבין שהחיסכון משמעותי ואפשר לקבל את אותו התוצאה בדיוק בפחות מחצי מהמחיר. הבעיה היא שהרבה ישראלים פשוט לא מרגישים בנוח ופשוט לא סומכים על טכנאי השתלת שיער בטורקיה.

זו בדיוק הפיתרון שחברת דיזנהאוז מדיקל מציעה ומאפשרת לאלפי ישראלים מדי שנה לבצע את השתלת השיער בטורקיה בבית חולים עם רופאים מומחים ולהרגיש ממש כמו בארץ.

השתלת שיער

מה ההבדל בין דיזנהאוז מדיקל לבין החברות האחרות בתחום?

חברת דיזנהאוז מדיקל היא חלק מחברת התיירות דיזנהאוז שהיא מהגדולות והוותיקות בישראל. מדובר על חברה גדולה שיכולה לתת מענה אמיתי ללקוחות שלה בבית חולים פרטי ומקצועי שנמצא ברשותה ולא מפנה את המטופלים למרפאות לא מנוסות.

הבחירה בטיפול בבית החולים היהודי בטורקיה פותרת את מרבית הקשיים הללו. במסגרת הנציגות הבלעדית שיש לדיזנהאוז מדיקל בבית החולים היהודי בלאט "אור החיים" נעשה הכל כדי שתרגישו הכי קרוב לבית.

מלאו את הפרטים וקבלו הנחה מיוחדת להשתלת שיער בטורקיה:

מבצע מיוחד על השתלת שיער לזמן מוגבל
מלאו את הפרטים וקבלו מחיר מיוחד להשתלת שיער!

בית החולים היהודי בטורקיה – מקצועיות וניסיון לפני הכל

ללא ספק שחושבים על טיפול במרפאה לא מוכרת בטורקיה רבים מרגישים לא בטוחים לעבור את התהליך. דיזנהאוז מדיקל מייצגת בבלעדיות את בית החולים היהודי באלט "אור חיים" אשר מבצע מדי שנה אלפי טיפולי השתלת שיער לישראלים ויהודים מכל העולם.

תמונות לפני ואחרי של ישראלים שביצעו השתלת שיער דרך דיזנהאוז מדיקל:

השתלת שיער בטורקיה לפני ואחרי

אחת הסיבות הנוספות שמעלות חשש אצל ישראלים היא ללא ספק הרגולציה שלפעמים לא מספקת. היתרון הגדול של בית החולים היהודי היא רגולציה חמורה יותר מאשר מרפאות פרטיות בטורקיה.

מה כולל התהליך?

הניסיון של חברת דינזהאוז שמובילה מאפשרת פיתרון מקיף.
החבילות כוללת טיסות, מלון ועבודה עם רופאים מומחים החל מתחילת הטיפול בישראל. כל התהליך כולל ליווי אישי בעברית עם הצוות שלנו.
• טיסות סדירות עם חברת טורקיש איירליינס
• ביטוח רשלנות רפואית
• לינה במלון 4* או 5*
• ליווי אישי בעברית

תמונות נוספות של לקוח שעבר השתלת שיער בטורקיה:

השתלת שיער בטורקיה

למה לשלם יותר?

חברת דיזנהאוז מדיקל מאפשרת את הטיפול המקיף והבטוח ביותר וכל זה במחירים הטובים ביותר. בזכות בית החולים היהודי שמטפל באלפי ישראלים בשנה אתם יכולים לקבל את המחירים הטובים ביותר להשתלת שיער בטורקיה ולעשות את זה במקום מוכר ובטוח תוך כדי דגש על התנאים הטובים ביותר ועל הרופאים המקצועיים ביותר.

מלאו את הפרטים וקבלו ייעוץ ראשוני לגמרי בחינם.

מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות במחיר חסר תקדים?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!