טיפולי שיניים בחו"ל – איך לחסוך אלפי שקלים על טיפולי שיניים

רוצים לחסוך עד 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!

היום יש פיתרון קל ופשוט לטיפולי שיניים מורכבים כמו השתלת והלבנת שיניים והוא יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף כבר בטיפול הראשון. חברת דיזנהאוז מדיקל מציגה פיתרון מקיף לטיפולי השיניים בפחות משליש מהמחיר בישראל. יצאנו לבדוק איך זה עובד והאם זה באמת משתלם.

אם בשנים האחרונות הרבה דיברו על טורקיה בתור בירת השתלות השיער, לאחרונה אפשר לשמוע על טורקיה בעיקר בנוגע לטיפולי שיניים מורכבים. אם בעבר ישראלים רבים לא
הרגישו בנוח לבצע טיפולי שיניים במדינות אחרות, היום בעזרת הביטחון והמקצועיות של
חברה ישראלית גדולה שמלווה את כל התהליך אפשר לראות אלפי ישראלים מדי שנה
מבצעים את הטיפולים בטורקיה וחוסכים הרבה כסף.

"ישראלים מבינים שאין סיבה לשלם פי 3 על טיפולי השיניים ומצאו אלטרנטיבה זולה ואיכותית בטורקיה"

אבל בעיקר בתחום רגיש כמו טיפולי שיניים חשוב למצוא מקום ברמה גבוהה שמעניק שירות כולל שיגרום לכם להרגיש בטוחים ובעיקר לקבל שירות מקצועי. אחרי הרבה בדיקות שעשינו ואחרי ביקור במרפאות לא מוכרות ובלי הרבה ניסיון הגענו לחברת דיזהנאוז מדיקל שמביאה משהו חדש לתחום טיפולי השיניים בחו"ל.

השתלת שיניים בטורקיה שאלות ותשובות

 

"הכי חשוב לי להרגיש בטוח"

זו התשובה הכי מוכרת כאשר רוצים לבצע טיפול שיניים מורכב בחו"ל.

ישראלים רבים מקבלים הצעות מחברות לא מוכרות, בלי ניסיון ופשוט מוותרים על האפשרות של טיפול שיניים בחו"ל ומשקיעים הרבה מאוד כסף על טיפולי שיניים בישראל. זו בדיוק הבעיה שחברת דיזהנאוז מדיקל יכולה לפתור ולתת מענה מקצועי לאלפי ישראלים שלא רוצים להוציא הרבה כסף על טיפולי שיניים.

השתלת שיער
מה שונה בחברת דיזהנאוז מדיקל?

דיזהנאוז מדיקל היא חלק מחברת דיזנהאוז הגדולה ולוקחת חלק בבית הרפואים לרפואת שיניים פיקאסו דנטל באיסטנבול. החברה מאפשרת מצד אחד את הביטחון והנוחות של חברה גדולה עם ליווי בעברית לאורך כל התהליך ובדיקות כבר בישראל ומצד שני מאפשרת את המחירים של טיפולי שיניים בטורקיה.
השילוב של הנוחות והביטחון שהישראלים מקבלים ביחד עם מחירים זולים מייצרת פיתרון מדהים עבור אלפי ישראלים שרוצים לחסוך הרבה מאוד כסף על טיפולי שיניים. פיקאסו דנטל הוא בית חולים המשתמש בציוד המתקדם ביותר בתחום של רפואת שיניים ומטפל בהרבה ישראלים מדי שנה כדי לתת להם מענה מקצועי מצד אחד ומצד שני חיסכון משמעותי במחיר בהשוואה לטיפולי שיניים בישראל.

"אפשר לחסוך עשרות אלפי שקלים על טיפולי השיניים"

טיפולי שיניים אסתטיים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים. טיפולי אסתטיקה דנטלית בטורקיה יכולה לחסוך סכום מאוד גדול ולתת פיתרון זהה לטיפול בישראל.

איך זה עובד?

ברגע שאתם מתחילים טיפול אסתטיקה דנטלית עם דיזנהאוז מדיקל אתם מקבלים ליווי אישי בעברית כבר מתחילת הטיפול בישראל.

שלב מס' 1:
בדיקת רופא שינים בישראל

שלב מס' 2:
טיסה לטורקיה והתמקמות במלון

שלב מס' 3:
הרופאים בטורקיה יבצעו את התהליך לפי הנחיות הרופא בישראל.

שלב מס' 4:
מעקב של רופא בישראל אחרי הטיפול.

אין סיבה לשלם יותר

מדי שנה מאות ישראלים עוברים דרך דיזנהאוז מדיקל טיפולי שיניים בחו"ל ומקבלים שירות ממש כמו בישראל. האפשרות של חברה גדולה ומנוסה המלווה אתכם לאורך כל התהליך גורם לישראלים רבים לבחור את האפשרות של טיפולי שיניים בטורקיה ולעשות את זה בלי שום חשש ובעיקר עם חיסכון משמעותי של עשרות אלפי שקלים על טיפולי השיניים.

מלאו את הפרטים וקבלו ייעוץ ראשוני בחינם.