אודות

רוצים לחסוך עד 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!

ברוכים הבאים לאתר drhair הפורטל המוביל בישראל המרכז את המרפאות הטובות ביותר להשתלת שיער בטורקיה ובמקומות נוספים.

מטרת האתר היא לעשות עבורכם את הכל הרבה יותר פשוט ולתת לכם את הצעות המחיר הטובות ביותר כדי שתמצאו מקום איכותי שייתן לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

מה תקבלו באתר?

כאשר התחלנו לרכז את המרפאות הטובות ביותר בתחום השתלת השיער היה חשוב לנו לבדוק מעבר להשוואת המחירים לוודא שתקבלו את השירות הטוב ביותר. עשינו בדיקה לגבי כל המרפאות שעבדנו איתם ובדקנו מספר נקודות חשובות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה.

מקצועיות

כאשר בוחרים מרפאה בטורקיה להשתלת שיער חשוב לפי הכל לבדוק את המקצועיות כדי לוודא שהלקוחות שקיבלו שירות שם קיבלו תוצאה טובה. תוכלו לבדוק בקישור על המלצות להשתלת שיער בטורקיה כדי לבדוק לגבי המלצות של לקוחות שקיבלו שירות טוב.

מחיר

הרבה מאוד ישראלים בוחרים לטוס לבצע את השתלת השיער בטורקיה או במדינות אחרות בגלל המחירים הטובים. אין סיבה לשלם הרבה מאוד כסף ולכן יש לכם את האפשרות לבצע את השתלת השיער בחו"ל במחיר הרבה יותר נוח.
כנסו לקישור כדי לקבל מידע על המחירים להשתלות שיער

שירות ברמה גבוהה וליווי אישי

חשוב לנו שכבר בשלב הראשון של יצירת קשר עם צוות המומחים שלנו תרגישו בטוחים ותקבלו את השירות ברמה הגבוהה ביותר. כבר בתחילת הדרך תעבדו עם צוות ישראלי שיסביר לכם את מה שחשוב לדעת כדי לקבל את השירות שמתאים לכם.

כבר מהפגישה המקדימה נסביר לכם על התהליך ובמידה ותקבלו את ההחלטה לבצע את התהליך צוות מקצועי שלנו יהיה איתכם לאורך כל הדרך כולל בהכנות בישראל וגם לאורך ההשתלה בטורקיה.

ליווי ובדיקות בישראל אחרי ההשתלה

גם לאחר השתלת השיער נבצע בישראל בדיקות מקיפות כדי לבדוק שההשתלה בוצעה בצורה טובה ונעזור לכם בכל שאלה וגם בליווי אישי.

צרו איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל מידע נוסף וייעוץ ראשוני בחינם.

השתלת שיער בטורקיה