שיקום הפה

רוצים לחסוך עד 50 אחוז על הטיפול?
מלאו את הפרטים וקבלו בדיקת התאמה ללא עלות וייעוץ מקצועי בחינם!

שיקום הפה והשתלות שיניים – חיוך יפה מבלי לבזבז הון

שיקום הפה, הנקרא לפעמים ניתוחי פה. הוא תחום של רפואת שיניים המתמחה בשיקום מתקנת של חלל הפה כדי להחזיר. את היציבות התפקודית ואת האיזון האסתטי. את השיקום זה, שניתן לבצע בביקור אחד בלבד. מתבצע בדרך כלל באמצעות מכשירים תותבתיים מיוחדים לשיניים לפתרון בעיות אסתטיות או שיניים חסרות. למעשה, כאשר נעשה זאת טוב, הליך זה יכול לספק שיפורים מיידיים ויכול להוביל גם ליתרונות לטווח הארוך.

שיקום הפה מגוון רחב של טכניקות

אמנם, צורת רפואת שיניים זו מכסה כמעט את כל ההיבטים של שיקום הפה. אך יש לה עדיין מגבלות מסוימות. למשל, זה יקר מאוד. ישנם רבים שפנו לחלופה זו לשיקום שיניים בשל העלות הגבוהה. אבל גם עם המחיר הגבוה. עדיין יש הרבה אנשים שמעדיפים שיטה זו על פני אפשרויות אפשריות אחרות. לפני שנכנס למטרות העיקריות והטכניקות של שיקום הפה. חשוב לדעת תחילה מהו בדיוק שיקום הפה. זוהי התערבות לשיקום ושימור שלמות התפקוד של הלסתות וטיפול בבעיות אחרות כמו חסר שיניים או עיוותים בלסת. זה מבוצע לעיתים קרובות כחלק מרפואת השיניים הקוסמטית לאחר שחזור שחזור הפה המלא או כאשר המטופל עובר ניתוח גדול כמו טראומת ראש. עם זאת, ישנם המעדיפים שלא לעבור הליך זה אם אין להם מצב שיניים חמור. שיקום הפה

כיצד מתבצע התהליך של השיקום

אחת המטרות העיקריות של שיקום הפה היא קידום בריאות השיניים. רבים מאיתנו סובלים משיניים לא טובות בגלל צחצוח לא תקין. הרגלים רעים או טיפול שיניים לא תקין במשך זמן רב. טיפול לא נכון עלול לגרום לבריאות שיניים לקויה. מה שעלול בסופו של דבר להוביל לסיבוכים מסובכים יותר בשיניים. לכן חשוב להתייחס לשיקום שיניים אם אנו רוצים לשמור על בריאות הפה. בנוסף, ישנם אנשים הנוטים יותר לפתח מצבים המשפיעים על שיניהם כגון דלקת חניכיים. אנשים אלה זקוקים לטיפולים מסוגים שונים ולכן רבים בוחרים בשיקום הפה לאחר שדופקת שן. המטרה העיקרית של טיפול זה היא לקדם את בריאות החניכיים וגם לחזק את עצם הלסת כך שהיא לא תיחלש בגלל הגיל. יש לתת מענה לצרכים ייחודיים אלו של אנשים באמצעות תוכנית שיקום פה המותאמת אישית שתדאג לצרכי השיניים הייחודיים שלהם.

מתי יש שימוש לבצע שיקום בשיניים

כשמדובר במבוגרים, טכניקות שיקום נפוצות מאוד גם הן. ככל שמבוגרים מתבגרים. ישנם הרבה דברים שיכולים להשפיע על בריאות הפה שלהם כמו אובדן שיניים. חללים ואפילו בעיות דיבור. כל כך הרבה מבוגרים כיום, במיוחד נשים. בוחרים בסוגים שונים של תותבות פה על מנת להחזיר לעצמן את השיניים שאבדו או לתקן מצבים דנטליים אחרים. יש נשים בוגרות שמוצאות כוח גם בשימוש בתותבת שיניים מכיוון שהיא מאפשרת לה לחדש. את אורח חייהן הפעיל מבלי להיפגע ממצבים בריאותיים מסוימים. תותבת שיקום ושיקום לא רק עוזרים לאנשים להחזיר את השיניים שאבדו אלא. גם מעניקים להם מראה בטוח בעצמו המסייע להם להתגבר על מוגבלותם.

טיפולי שיניים באמצעות שיקום השתלות כתרים ועוד

צורך ייחודי שיש לתת לו מענה באמצעות שיקום הפה והשתלות שיניים הוא כאבי מפרקים בלסת ומתח. אנשים רבים חווים איזושהי בעיה במפרקי הלסת שלהם ככל שהם מתבגרים. ישנן סיבות שונות מדוע בעיה זו מתעוררת והסיבה השכיחה ביותר היא יציבה לקויה. עם זאת, יציבה לקויה היא גם חלק מהתהליך שיכול להוביל לדאגות בריאותיות אחרות ואם לא מטפלים בה. זה יכול בסופו של דבר לגרום לכאב ומתח חמור. סיבה חשובה מאוד לכך ששיקום והשתלות שיניים פופולריות כל כך היא משום שהיא מסייעת לאנשים אלה להשיב את חיוכם האטרקטיבי למראה. זה מחזיר להם את הביטחון שכולם איבדו. למרות שישנם מקרים תובעניים שבהם יש לעקור שיניים. ניתן בהחלט למנוע זאת באמצעות שיקום והשתלות שיניים. התוצאות יכולות להופיע באמת בפני המטופל והוא / היא כבר לא ירגישו נבוכים מכך שהם מפגינים את חיוכם היפה. זו אכן אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג חיוך יפה מבלי לעבור ניתוח יקר.
שיקום הפה ביום אחד

שיקום הפה ביום אחד

שיקום הפה משמש בדרך כלל כטיפול לחולים הסובלים ממגוון מצבים ומחלות. המונח שיקום הפה ביום אחד מתייחס למעשה לצורה מיוחדת של טיפול שיניים שנועד להחזיר

כתר שיניים

כתר שיניים

תהליך החלפת כתר שיניים אם היה לך או לאדם אהוב אובדן שיניים וכאבי שיניים. ייתכן שנחשפת למונח כתר שיניים. כתרי שיניים, המכונים גם ציפויי שיניים.