5 תכשירים שישמרו לך על עור הפנים לאורך זמן

לצד מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מתקדמים וניתוחים אסתטיים רבים הזמינים בעידן המודרני של ימנו יותר מתמיד, חשוב לזכור כי קיימים כיום גם שפע של מוצרים ותכשירים מקצועיים מעולים שיוכלו לסייע לך לשמור על עור הפנים בצורה אידיאלית ומיטבית לאורך שנים ללא כל התערבות חיצונית נוספת.
בכתבה הבאה נציג את עיקר הפרטים החשובים על התכשירים שיאפשרו לך לשמור על עור פנים זוהר, צעיר וחלק יותר.

שמירה על עור הפנים – חלק משגרת היום שלך

הניסיון לשמור על עור הפנים לאורך זמן רב מצריך שימוש בתכשירים מותאמים אשר יספקו הגנה על עור פנים מטופח שכמובן יעניק גם תחושת ביטחון ויתורם רבות לדימוי העצמי שלך. עם זאת, מדובר על אזור חשוף במיוחד במרבית שעות היממה לכן קיימת חשיבות גדולה לעשות שימוש כאמור בתכשירים מתאימים עם האישורים המקצועיים המקפידים ביותר. זכרי, שמירה על עור הפנים חייבת להיות חלק משגרת היום, אם כריטואל פעולות בבוקר ואם בלילה לפני שאת נכנסת לישון. ריכזנו עבורך כאן 5 מרכיבים חשובים שיסייעו לך במטרה הנכספת לשמור על עור פנים יפה וזוהר לאורך זמן רב:

1.לפני הכל, חומצה היאלורונית – מרכיב סופר חשוב ומרכזי בעל מרקם ג'לי סמיך הנמצא בגוף האדם וניתן לצרוך ולהשיג כיום בתכשירים קוסמטיים מקצועיים ומתקדמים.

2.ויטמין C – ויטמין חיוני מאוד המשמש בתור נוגד חמצון חזק במיוחד ומסייע בהבהרה של העור וגם מחדש תאי עור, ממריץ את ייצור הקולגן ורקמות החיבור האחראים על גמישות ומלאות של העור. מדובר על מרכיב המתאים לשימוש בכל מצב של העור, בין אם מדובר על עור בוגר או בין אם מדובר על עור שמן.

3.סרום פנים – תמצית מרוכזת אותה מייצרים באמצעות שימוש בחומרים פעילים במיוחד בעלי מולקולה קטנה. הפורמולה כוללת בין היתר מינרלים, ויטמינים וגם צמחים והורמונים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה ביותר שהיה חדירה וספיגה לעור. הסרום מיועד לספיגת קרם לחות הנמרח עליו ותפקידו של הסרום הוא לאגור את הלחות ולספק הזנה לעור.

>> עבור השילוב המשולש המדובר אנחנו ממליצים בחום על תכשיר ייחודי של חברת אייקוניקס בשם SKIN ELIXIRסרום חומצה היאלורונית בשילוב ויטמין C לפנים – צפי כאן.

4.פילינג מפנק – באמצעות פילינג ניתן להסיר שכבה עדינה של התאים המתים בעור. לאחר השימוש בתכשירים הגוף ממשיך בהחלמה והתוצאה המתקבלת היא שכבת עור מבריקה במיוחד. במסגרת הטיפול ניתן לראות קילוף של העור, מה שתורם להתחדשות התאים בעור.

5.וכמובן קרם פנים – מוצר טיפוח אשר פופולרי במיוחד אשר נשים רבות (וגם גברים!) עושים בו שימוש. את קרם הפנים יש לבחור בהתאם לסוג העור תוך הבחנה מקיפה בין סוגים שונים כמו עור פנים יבש, שמן או מעורב כך שיתאים לסוג העור ולשגרת האיפור. ההמלצה שלנו היא לא להתפשר אלא לקנות קרם פנים איכותי על מנת לראות תוצאות לאורך זמן.
 עור הפנים לאורך זמן

כיצד לבחור את הטוב ביותר עבורך?

1.המלצות של מכרות קרובות: ניתן כמובן להתייעץ עם חברות קרובות שעשו שימוש במוצרים שונים על מנת לבחון אם מוצר מסוים עשו להתאים לעור ולשימושים שלך. לא בושה לשאול.

2.המלצה של קוסמטיקאית: כאשר תתייעצי עם קוסמטיקאית או גורם מקצועי מוסמך אחר, תהיה לך אפשרות לבחון איזה מוצר הכי מתאים לסוג עורך. התייעצות עם קוסמטיקאית תעשה לאחר אבחון מדויק של העור על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

3.וכן, גם המחיר: נוסף על כך, כדאי להביא בחשבון כמובן את המחיר. מצד אחד השוק משופע יחסית במוצרים ותכשירים, חלקם יקרים יותר חלקם פחות, אבל חשוב לזכור כי אלו הזולים עלולים להביא גם תוצאות מאכזבות ועדיף בתחילה לנסות לתת אמון במוצר יקר יותר אחד במטרה שיניב תוצאות שתשמחי להמשיך לשלם עליהן גם בהמשך. בהצלחה!

שתפו אותנו:
Facebook
WhatsApp
Email
תוכן עניינים